Relaties met brancheanalisten en influencers

Het succes en de groei van Juniper Networks worden mede bepaald door onze nauwe samenwerkingen met brancheanalisten en influencers. Juniper zet zich in voor het ontwikkelen en onderhouden van strategische relaties met de analisten- en influencergemeenschappen om bedrijfsdoelstellingen te ondersteunen.

Word een insider

Blijf op de hoogte van het laatste en beste Juniper-nieuws en -ontwikkelingen. Neem contact met ons op om te worden toegevoegd aan de nieuwsbrief voor brancheanalisten en influencers, de distributielijst voor persberichten of om een briefing aan te vragen.

commercial building skyscraper made of glass

Wereldwijde contacten en contacten in Noord-Amerika

Ben Culp
Sr. Director, Global Analyst Relations en Influencer Marketing
Telefoon: 949 231 7186
E-mail: bculp@juniper.net

Jennie Olean
Sr. Manager, serviceprovider, cloudprovider en datacenter
telefoon: 617-953-2098
E-mail: jolean@juniper.net

Robin Drago
Manager, SD-Wan en Connected Security
Telefoon: 408-936-9653
E-mail: rdrago@juniper.net

Julie Mason
Manager, AI-gestuurde onderneming
Telefoon: 484-354-7136
E-mail: masonj@juniper.net

Briteal Pirayou
Manager, Serviceprovider en Datacenter
Telefoon: 408-813-3738
E-mail: bpirayou@juniper.net

Heyun Jeong
Manager, Influencer Relations
Telefoon: 669-222-9801
E-mail: heyunj@juniper.net

Europa, Midden-Oosten en Afrika

Penny Still
Senior Director, Corporate Communications
Telefoon: +44 0-1372-385-692
Email: pstill@juniper.net

Azië (Pacifisch)

Ben Culp
Sr. Director, Global Analyst Relations en Influencer Marketing
Telefoon: 949 231 7186
E-mail: bculp@juniper.net

Aankomende evenementen voor brancheanalisten en influencers

Onze reeks met evenementen en analistenprogramma's maken het gemakkelijker dan ooit om verbindingen te leggen die ertoe doen. Met deze exclusieve programma's kunnen analisten en influencers een dialoog aangaan met de belangrijkste bedrijfs-, strategie- en technologieleiders van Juniper om de Juniper-strategie en -portfolio, topprioriteiten van klanten, markttrends en zakelijke doelen en doelstellingen te bespreken.

Conferentiegesprek Tweede kwartaal voorlopige financiële resultaten

Wij zullen op dinsdag 26 juli 2022 voorlopige financiële resultaten bekendmaken voor het kwartaal dat eindigde op 30 juni 2022. Neem deel aan het conferentiegesprek om de resultaten te delen, gepland voor die dag om 14:00 uur PT.

Gerespecteerd en erkend

We zijn trots op hoe de industrie ons heeft erkend voor onze toewijding aan het stimuleren van verbindingen en het mogelijk maken van verandering.